Aktualności

Data dodania: 2017-12-18

W nawale prac związanych z wycinką i wysyłką naszych choinek pamiętaliśmy o dzieciach mieszkających w okolicznych wsiach. Nie chcemy ograniczać się tylko do prostego wsparcia finansowego. Otwierając dzieciom z ubogich popegeerowskich wsi drogę na świat chcemy również pobudzać ducha przedsiębiorczości oraz popierać wszelkie mechanizmy służące budowie na szczeblu lokalnym Społeczeństwa Obywatelskiego.

Data dodania: 2017-01-18

W tym roku już po raz drugi podpisaliśmy roczną umowę sponsorską z LZS GRYF Dobrowo. W oddalonej o 7 kilometrów od naszej plantacji wsi Dobrowo trafiliśmy na prawdziwych społeczników, którzy z pasją i poświęceniem oddają się sportowemu wychowaniu lokalnej młodzieży. Klub osiąga bardzo dobre wyniki sportowe i jest aktualnie w czołówce tabeli klasy A.

Data dodania: 2015-12-31

Jak co roku, w grudniu choinki stają się obiektem szczególnego zainteresowania kupujących i... dziennikarzy. Tuż przed świętami w opiniotwórczym „Pulsie Biznesu” mieliśmy okazję opowiedzieć o założeniach, na których opieramy naszą działalność oraz o tym, jak od dziesięciu lat rosną nasze drzewka i firma.

Data dodania: 2015-12-22

Radość, wzruszenie i niedowierzanie – to wszystko towarzyszyło kibicom Lechii Gdańsk, którzy z okazji 70-lecia ekstraligowego klubu piłkarskiego otrzymali 70 choinek, oczywiście z plantacji Perfect Green.

Data dodania: 2015-12-15

Wizytę Mikołaja w Gminnym Przedszkolu "Dębowa Chatka" w Tychowie umiliły nasze choinki. Pięknie przystrojone przez przedszkolaki, stanęły w salach dydaktycznych, wprowadzając dzieci i pracowników przedszkola w bożonarodzeniowy nastrój. 

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie internetowej przedszkola: http://przedszkoletychowo.edupage.org/news/#13 .

Strony