Aktualności

Data dodania: 2015-12-31

Jak co roku, w grudniu choinki stają się obiektem szczególnego zainteresowania kupujących i... dziennikarzy. Tuż przed świętami w opiniotwórczym „Pulsie Biznesu” mieliśmy okazję opowiedzieć o założeniach, na których opieramy naszą działalność oraz o tym, jak od dziesięciu lat rosną nasze drzewka i firma.

Data dodania: 2015-12-22

Radość, wzruszenie i niedowierzanie – to wszystko towarzyszyło kibicom Lechii Gdańsk, którzy z okazji 70-lecia ekstraligowego klubu piłkarskiego otrzymali 70 choinek, oczywiście z plantacji Perfect Green.

Data dodania: 2015-12-15

Wizytę Mikołaja w Gminnym Przedszkolu "Dębowa Chatka" w Tychowie umiliły nasze choinki. Pięknie przystrojone przez przedszkolaki, stanęły w salach dydaktycznych, wprowadzając dzieci i pracowników przedszkola w bożonarodzeniowy nastrój. 

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie internetowej przedszkola: http://przedszkoletychowo.edupage.org/news/#13 .

Data dodania: 2015-12-14

Jednym z filarów naszej działalności jest troska o dobro drugiego człowieka. Tym razem nasze drzewka cieszą oczy charytatywnej Wystawy Choinek organizowanej przez Fundację Hospicyjną z Gdańska.

Data dodania: 2015-12-11

Wizyta Mikołaja, który obdarował niespodziankami najmłodszych oraz słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci - tak dzięki plantacji "Perfect Green" wyglądał mikołajkowy wieczór w Świetlicy Wiejskiej "Jodełka" w Słoninie.

Strony